AEG DBB3951M

12 990 Kč ? Ušetříte 35 % 8 490 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 84,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par AEG DBB3951M v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy C. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s recirkulací. Instalovat je ho vhodné na stěnu přímo nad varnou zónu. Mechanické ovládání je umístěno v předu, nabízí 3 stupně odsávání s maximálním výkonem 600 m³/hod. Maximální hlučnost dosahuje 68 dB. Odsavač par je vybaven 3 hliníkovými tukovými filtry. Pracovní plochu pod odsavačem AEG DBB3951M zpřehledňuje bodové LED osvětlení. Šířka 89,8 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 35 %

Další varianty produktu

AEG DBB5660HM

Běžná cena 11 990 Kč
Cena s Cashbackem 9 990 Kč

Momentálně nedostupný

Mám zájem

Zvažte i tento produkt

Electrolux KFTB19X

18 490 Kč

K odeslání

Komínový odsavač par Electrolux KFTB19X ve stříbrném provedení je zařazen do energetické třídy A +. Jeho provoz je možný s recirkulací nebo odtahem do komína. Díky technologii Hob2Hood varný panel…

  • Šířka: 89,8 cm
  • Maximální hlučnost: 61 db
  • Maximální výkon odsávání: 400 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Elegantní design

Komínová digestoř AEG DBB3951M bude praktickým a stylovým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Ergonomický design opticky doplní téměř každou moderní kuchyň. Atraktivní doplněk je vybaven elegantním mechanickým ovládacím panelem, kterým se nastavuje osvětlení i větrání. Spotřebič je ideální pro umístění přímo nad varnou zónu na stěnu.

Výkon odsavače

Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte ttlačidlového ovládání. Maximální výkon odtahu dosahuje 600 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 68 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně ve nerezovém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 89,8 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2 x, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Electrolux ECFB01 (potřebný je 1 ks). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybaven také hliníkovým tukovým filtrem, který lze mýt v myčce. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 89,8 cm
  • Maximální hlučnost 68 db
  • Maximální výkon odsávání 600 m3

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 600 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 67,8 cm
Výška komínu (max.): 118 cm
Vhodný uhl. filtr: ECFB01
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 89,8 cm
Výška: 67,8 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 12,6 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 68 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 96 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 3

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 942022490

Všechny parametry

Recenze AEG DBB3951M

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG DBB3951M