AEG Mastery CIB56470BX SteamBake

Šírka: 50 cm, Vestavěný displej: Ano, Časovač: Ano, Třída energ.účinnosti: A, Počet programů: 11, Vzhled skříně: volně stojící, Systém ovládání: otočné, Typ varné desky: Indukční, Celk.vn.kapacita trouby: 58 L, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Typ horního povrchu: Indukční, Počet el.varných zón: 4, Umístění ovládání: přední, Typ trouby: Elektrický,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Elektrický sporák AEG Mastery CIB56470BX SteamBake v nerezovém provední je zařazen do energetické třídy A. Nabízí 4 indukční varné zóny s různým průměrem a výkonem. Trouba o objemu 58 l nabízí 11 programů pečení. S troubou Airframe lze připravit doma křupavé krokety či hranolky. Malé otvory v zásobníku umožní v zásobníku horkému vzduchu připravit ingredience ze všech úhlů. Sporák AEG Mastery CIB56470BX SteamBake a jeho funkce lze ovládat pomocí zápustných voličů, které doplňuje praktický displej. Ten ukazuje čas iv zbývající čas pečení.

 

 

Sporák AEG Mastery

Elektrický sporák AEG Mastery CIB6441ABM volně stojící v nerezovém provedení. Ovládání je pomocí zápustných knoflíků. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiný kuchyňské nádobí, který budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Vývod pár se nachádcza vzadu. Sporák je zařazen do energetické třídy A.

Křupavý povrch bez použití oleje

Při použití funkce AirFry a perforovaného zásobníku můžete jednoduše připravit smažené pokrmy bez přidání oleje. Horký vzduch cirkuluje i přes vloženému zásobníku a peče pokrmy z rovnoměrně ze všech stran. V pohodlí domova je tak možné připravit zdravá jídla.

Varné zóny

Indukční varné desky se ohřejí 2 x rychleji než sklokeramické desky. Indukce ohřívá feromagnetické dno hrnce, nikoli skleněnou plochu varné zóny. Elektromagnetické pole prochází přes sklokeramickou plochu přímo do hrnce, bez zbytečných ztrát a vaření je tak dokonale efektivně. Teplotu si nastavíte okamžitě a jednoduše. Můžete si tak v pohodlí domova hravě připravit rozpuštěnou čokoládu, chutné omáčky a jiné lahůdky, které jsou citlivé na teplotu. Sporák nabízí 4 indukční varné zóny.

  • Levá přední varná zóna: Indukční, 2500 W / 1400 W / 140 mm
  • Levá zadní zóna: Indukční, 3700 W / 2100 W / 210 mm
  • Pravá přední varná zóna: Indukční, 2800 W / 1800 W / 180 mm
  • Pravá zadní zóna: indukční, 2 500 W / 1400 W / 140 mm

Multifunkční trouba

Multifunkční trouba sporáku je elektrická. Celkový objem trouby je 58 l. Sporák je dodáván v šířce 50 cm. Přizpůsoben je i termostat, který udrží stabilní teplotu trouby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 50 cm
Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 11
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Indukční
Celk.vn.kapacita trouby 58 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Indukční
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG Mastery CIB56470BX SteamBake

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno