AEG Mastery SteamPro BSE792320B

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 389,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná parní trouba AEG BSE792320B s dotykovým ovládáním je zařazena do energetické třídy A +. Vnitřní objem 70 l. Připravovat jídlo můžete na třech úrovních současně. Tento model vyniká především mnoho skvělými funkcemi, díky kterým dokážete připravit jídlo přesně podle vašich představ, navíc je vybavena teplotní sondou. Oceníte aj indikaci zbytkového tepla. Předností je i systém softclosing pro tiché otevírání a zavírání dvířek. Při otevření dveří se automaticky zapne osvětlení a zastaví se teplovzdušný ventilátor. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

AEG BSE792320B

Vestavná trouba SteamPro AEG BSE792320B disponuje třemi režimy přípravy - první využívá horký vzduch, druhý páru a třetí jejich kombinaci. V kombinovaném režimu trouba automaticky a přesně vypočítá optimální poměr ohřevu a páry. Její kapacita je až 70 litrů a tak nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu jídel. Kromě efektivního vaření a pečení přiměřeně osvětlí i vnitřní prostor trouby díky zabudovanému halogenovému osvětlení.

Teplotní sonda

Vestavná trouba je vybavena teplotní sondou, která je důležitá při rozhodování, zda už je váš pokrm hotový nebo ne. Je přímo spojena s ovládacím panelem a funguje jako teploměr. Nastavte sondu na správnou úroveň vaření, trouba se vypne, když je jídlo hotové.

 

Měří a reguluje vlhkost v topném prostoru

Vyspělý senzor vlhkosti v této troubě automaticky nastaví správné množství páry, čímž zajistí šťavnatou konzistenci a intenzivní chuť jídla. Klima topného prostoru je tak stále optimálně nastavena na příslušný pokrm.

SousVide - technologie profesionálů

S technologií SousVide se můžete i v domácích podmínkách pustit do vakuového vaření. Profesionální kuchaři o této technologii tvrdí, že s ní lze dosáhnout nejlepší, nejchutnější a nejšťavnatější výsledky jako v těch nejlepších restauracích. Vzhled, tvar, minerální látky a vitamíny zůstanou v připravovaném pokrmu zachovány.

Inspirujte se receptové programy

Velký a přehledný displej LCD s možností využití asistovaných receptové programů je zárukou skvělého gurmánského zážitku. Díky automatickému nastavení teploty a času pečení máte přípravu široké škály pokrmů absolutně pod kontrolou.

Tiché a komfortní přivírání dvířek

Systém softclosing zajišťuje, že se dvířka trouby vždy snadno a tiše zavřou. Trouba tak kombinuje atraktivní vzhled s praktickými funkcemi a skvělým výkonem. Chladicí ventilátor se spustí automaticky, když se zapne trouba. Chladí elektronické komponenty a externí části trouby. Troubu můžete jednoduše zablokovat - a je tak chráněn před nechtěným zapnutím, např. dětmi. Při otevření dveří se automaticky vypne vnitřní ventilátor.

  • Dodávané plechy v příslušenství: 1 smaltovaný plech na pečení | 1 hluboký odkapávací pekáč šedý smalt, 1 drátěná nerezová mřížkaa

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3500 W
  • Typ čištění Párou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 23

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 56 cm
Výška: 59 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 39,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: rošt Easy Entry

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 23

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 3500 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 944187994

Všechny parametry

Recenze AEG Mastery SteamPro BSE792320B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG Mastery SteamPro BSE792320B