AEG BSE788380M SteamBoost


Vestavná parní trouba, Energetická třída A ++, Kapacita: 70 l, Počet funkcí: 22, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Smart ovládání mobilem, Výška: 59,4 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,7 cm. Více info


Cena 31 970 Kč

Sleva 19 % z předcházející ceny: 39 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 320 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba AEG BSE788380M SteamBoost v nerezovém provedení má objem 70 l a integrovanou parní funkci pro dokonalé vaření. Díky funkci Steamify umožňuje vařit, péct masové i nemasové pokrmy a vařit v páře s profesionálními výsledky. Díky teplotní sondě dosáhnete vždy perfektních výsledků. Vše snadno nastavíte na dotykovém displeji EXCite.

 

 

Moje kuchyně AEG

Ovládejte svou troubu na dálku, prozkoumejte naše různé partnery a získejte dokonce osobní pomoc při vaření - to vše prostřednictvím aplikace My AEG Kitchen. Je to praktický a snadný způsob, jak obohatit používání vaší chytré kuchyně.

Vaření v páře s funkcí Steamify

Funkce Steamify usnadňuje přípravu pokrmů. Jednoduše zadejte teplotu vaření jako obvykle a trouba automaticky upraví nastavení tak, aby vaše jídlo bylo dokonale připraveno v páře.

Lahodné jídlo

Teplotní sonda, která nepřetržitě měří teplotu uprostřed pokrmu, vás upozorní, až bude jídlo hotové. Jakému druhu masa dáváte přednost? Ať už se těšíte na růžový, středně propečený nebo propečený steak, teplotní sonda vždy dohlédne na správný stupeň propečení.

Displej EXCite

Přístup k různým funkcím pro každý pokrm získáte díky dotykovému displeji EXCite. Ten usnadňuje různá nastavení, jako je teplota trouby nebo doba pečení, a nabízí zpětnou vazbu a zvýrazňuje nejdůležitější údaje. Díky tomu je ovládání trouby snadné.

Teplotní sonda

Vestavná trouba je vybavena teplotní sondou, která je důležitá při rozhodování, zda je jídlo hotové, či nikoli. Je přímo připojena k ovládacímu panelu a funguje jako teploměr. Nastavte sondu na správný stupeň pečení, trouba se vypne, když je jídlo hotové.

Rychlý ohřev

Tato trouba se rychle zahřívá, takže máte více času vychutnat si jídlo s rodinou a přáteli.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A ++
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 22

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG BSE788380M SteamBoost

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi