AEG Mastery SteamBoost BSE782320M

Vestavná parní trouba AEG BSE782320M je zařazena do energetické třídy A +. Její celkový vnitřní objem je 70 litrů. Připravovat jídlo můžete na třech úrovních současně. Tento model vyniká především mnoho skvělými funkcemi např: zabudované recepty, automatické hmotnostní programy, paměť pro často používané nastavení trouby. Navíc trouba je vybavena teplotní sondou. Velký a přehledný displej LCD poskytne maximální kontrolu nad procesem vaření. Určitě oceníte i indikaci zbytkového tepla. Předností je i systém softclosing pro tiché otevírání a zavírání dvířek. Při otevření dveří se automaticky zapne osvětlení a zastaví se teplovzdušný ventilátor. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče. Barva: nerez s úpravou proti otiskům prstů. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery SteamBoost BSE882320M

5 let záruka na spotřebiče AEG po registraci (více info)

AEG Mastery SteamBoost BSE882320M

35 490 Kč

K odeslání

Vestavná parní trouba AEG BSE882320M je zařazena do energetické třídy A +. Její celkový vnitřní objem je 70 litrů. Připravovat jídlo můžete na třech úrovních současně. Tento model vyniká především…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Vestavná parní trouba

S troubou AEG BSE782320M SteamBoost vybavenou parními funkcemi vytěžíte z pokrmů ještě více chutná. Funguje stejně jako tradiční trouba, ale navíc využívá kombinaci páry a horkého vzduchu, takže vám poskytne i nesporné výhody páry. Příprava jídla probíhá při nižší teplotě a trvá kratší dobu. Jeji kapacita je až 70 litrů a tak nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu jídel. Kromě efektivního vaření a pečení přiměřeně osvětlí i vnitřní prostor trouby díky zabudovanému halogenovému osvětlení.

Teplotní sonda

Vestavná trouba je vybavena teplotní sondou, která je důležitá při rozhodování, zda už je váš pokrm hotový nebo ne. Je přímo spojena s ovládacím panelem a funguje jako teploměr. Nastavte sondu na správnou úroveň vaření, trouba se vypne, když je jídlo hotové.

Rovnoměrné propečení

Velký ventilátor XL v této vestavné parní troubě rovnoměrně rozptyluje horký vzduch a díky tomu se rychleji zahřeje. Teplotu pečení lze snížit až o 20%. Tím ušetříte čas i energii.

Měří a reguluje vlhkost v topném prostoru

Vyspělý senzor vlhkosti v této troubě automaticky nastaví správné množství páry, čímž zajistí šťavnatou konzistenci a intenzivní chuť jídla. Klima topného prostoru je tak stále optimálně nastavena na příslušný pokrm.

Větší plocha plechu

Méně není vždy více, obzvláště u chutných dobrot z trouby. S XL plechem na pečení, jehož plocha je o 20% větší než u plechů standardních rozměrů, upečete více dobrot, kterými můžete nadchnout své hosty.

Receptové programy

Velký a přehledný displej LCD s možností využití asistovaných receptové programů je zárukou skvělého gurmánského zážitku. Díky automatickému nastavení teploty a času pečení máte přípravu široké škály pokrmů absolutně pod kontrolou.

Perfektní propečení bez ohledu na množství

Kruhové topné těleso přispívá k rovnoměrnému propečení pokrmů ve všech koutech této trouby, a to dokonce i tehdy, když je naplněna třemi plechy. Budete mít jistotu, že každá porce bude stejně propečená a chutná.

Tiché a komfortní přivírání dvířek

Systém softclosing zajišťuje, že se dvířka trouby vždy snadno a tiše zavřou. Trouba tak kombinuje atraktivní vzhled s praktickými funkcemi a skvělým výkonem. Chladicí ventilátor se spustí automaticky, když se zapne trouba. Chladí elektronické komponenty a externí části trouby. Troubu můžete jednoduše zablokovat - a je tak chráněn před nechtěným zapnutím, např. dětmi. Při otevření dveří se automaticky vypne vnitřní ventilátor. Nechybí ani automatické bezpečnostní vypnutí trouby.

 • Dodávané příslušenství: 1 smaltovaný plech na pečení | 1 hluboký odkapávací pekáč šedý smalt, 1 drátěná nerezová mřížka

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3500 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 20

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 56 cm
Výška: 59 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 40 Kg

Obsah balení

Obsah balení: rošt Easy Entry

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 20

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 3500 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 944187788

Všechny parametry

Recenze AEG Mastery SteamBoost BSE782320M

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG Mastery SteamBoost BSE782320M