AEG Mastery SurroundCook BES331110B

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 109,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Multifunkční trouba AEG BES331110B s kruhovým topným tělesem zařazena v energetické třídě A +. Její celkový vnitřní objem je 71 litrů. Technologie SurroundCook® s XL ventilátorem umožňuje skvělé propečení pokrmů až na 3 úrovních. Tento model vyniká především mnoho skvělými funkcemi, díky kterým dokážete připravit jídlo přesně podle vašich představ. Přehledný displej poskytne maximální kontrolu nad procesem vaření. Předností je i systém softclosing pro tiché otevírání a zavírání dvířek. Určitě oceníte snadnou údržbu: snadno čistitelné dvířka trouby a odnímatelné vrchní topné těleso umožňující rychlé a snadné čištění trouby. Barva: černá Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Vestavná multifunkční trouba

Multifunkční trouba s kruhovým topným tělesem AEG BES331110B, je vybavena různými funkcemi a tím vytěžíte z pokrmů ještě více chutná. Její kapacita je až 71 litrů a tak nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu jídel. Kromě efektivního vaření a pečení přiměřeně osvětlí i vnitřní prostor trouby díky zabudovanému halogenovému osvětlení.

Rovnoměrné pečení

Neodmyslitelnou součástí vestavné trouby AEG je velký XL ventilátor, který při pečení zaručí rovnoměrné rozptýlení horkého vzduchu v celém prostoru, díky čemuž se tak zahřeje mnohem rychleji. Jelikož Vám trouba umožňuje snížení teploty až o 20% ušetříte nejen váš čas, ale i vaše náklady na energii.

Přehled o průběhu pečení

Průběh pečení zkontrolujete letmým pohledem na displej časovače. Přehledná obrazovka umožňuje nastavit zvukovou signalizaci, zkontrolovat čas zbývající do konce přípravy jídla a přesně nastavit časovač.

SurroundCook®

Technologie SurroundCook® s XL ventilátorem umožňuje skvělé propečení pokrmů až na 3 úrovních. Navíc zabezpečí dokonale rovnoměrnou teplotu uvnitř trouby a perfektní distribuci horkého vzduchu do každého jejího koutu. Budete mít jistotu, že každá porce bude stejně propečená a chutná. Mezi přednosti konstrukce této trouby patří důraz na pohodlnou obsluhu. Proto můžete plechy do bočních mřížek zasouvat rychle, hladce a plynule.

Větší plocha plechu

Méně není vždy více, obzvláště u chutných dobrot z trouby. S XL plechem na pečení, jehož plocha je o 20% větší než u plechů standardních rozměrů, upečete více dobrot, kterými můžete nadchnout své hosty.

chladicí ventilátor

Chladicí ventilátor se spustí automaticky, když se zapne trouba. Chladí elektronické komponenty a externí části trouby .. chladí elektronické komponenty a externí části trouby.

Úprava proti otiskům prstů

Speciální vrstva na povrchu zabraňuje vzniku otisků prstů a nehezkých mastných skvrn. Spotřebič bude vždy vypadat dokonale a reprezentativní.

  • Dodávané příslušenství: 1 smaltovaný plech na pečení | 1 hluboký odkapávací pekáč šedý smalt a 1 drátěná chromovaná mřížka

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A
  • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3500 W
  • Typ čištění Párou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 56 cm
Výška: 59 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 33,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: rošt Easy Entry

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3500 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 944187812

Všechny parametry

Recenze AEG Mastery SurroundCook BES331110B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG Mastery SurroundCook BES331110B