AEG BEB351111B


Vestavná parní trouba, Energetická třída A, Kapacita: 72 l, Počet funkcí: 7, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 58,9 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 56,9 cm. Více info


Cena 14 479 Kč

Sleva 12 % z předcházející ceny: 16 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 145 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná parní trouba AEG BEB351111B SteamBake je skvělým doplňkem vaší kuchyně. Díky energetické třídě A a objemu 72 litrů vám poskytne dostatek prostoru pro pečení. Díky 7 dostupným funkcím a jednoúrovňovému teleskopickému výsuvu vám tato trouba umožní snadné vaření a pečení. S grilem a rozměry 58,9 × 59,4 × 56,9 cm je tato trouba praktická a funkční ve vaší kuchyni.

 

 

Nadýchané výsledky

Stylová vestavná trouba je skvělou volbou do každé domácnosti. Trouba SteamBake je vybavena tlačítkem pro přidání páry a zahájení procesu pečení. Pára se postará o těsto, které bude na povrchu vlhké a vytvoří zlatavou a křupavou kůrku. Střed však samozřejmě zůstane kyprý a vláčný.

Ilustrace

Dokonalé propečení bez ohledu na množství

Kruhové topné těleso přispívá k rovnoměrnému propečení pokrmů ve všech rozích této trouby, i když je naplněna třemi plechy. Budete mít jistotu, že každá porce bude stejně propečená a chutná.

Ilustrace

Rovnoměrné zhnědnutí

Vestavná trouba efektivně využívá energii. Nový systém proudění vzduchu zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Trouba se rychleji zahřeje a teplota pečení může být až o 20 % nižší. Tím šetříte čas i energii.

Ilustrace

Čištění

Každou troubu je třeba čas od času vyčistit a vestavná trouba AEG BEB351111B vám to usnadní. Katalytický povrch se o vše postará, takže čištění bude zcela bez námahy. Tepelně aktivovaná vrstva na stěnách trouby absorbuje mastnotu, která se při zahřátí na 230 °C zoxiduje a odpaří.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 72 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2990 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 7

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG BEB351111B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi