AEG BCE556350M

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 699,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná parní trouba AEG BCE556350M v nerezovém provedení s úpravou proti otiskům prstů je zařazena do energetické třídy A+. Trouba s celkovým příkonem 3500 W a objemem trouby 71 l disponuje 3 pečícími úrovněmi a katalytickým čištěním. Součástí trouby AEG BCE556350M je mnoho užitečných elektrických funkcí jako např. osvětlení, minutka, pára a ještě mnohem více. Nabízí tyto možnosti ohřevu: dolní ohřev, katalýza, tradiční pečení, rozmrazování, rychlý ohřev, gril, vlhký horký vzduch, pečení pizzy, horkovzdušné pečení, horkovzdušné pečení PLUS, turbo gril. Trouba disponuje i praktickou masovou sondou, se kterou dosáhnete dokonalé výsledky při pečení masa. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Nadýchané výsledky

Stylová vestavná trouba je skvělou volbou do každé domácnosti. Trouba SteamBake disponuje tlačítkem, které slouží k přidání páry, čímž zahájí proces pečení. Pára se postará o těsto, které bude na povrchu vlhké, díky čemuž se vytvoří zlatavá a chrupavá kůrka. Střed však samozřejmě zůstane kyprý a vláčný.

Dokonalé výsledky podle Vašich představ

Díky teplotní sondě, která je součástí této trouby, dokáže trouba v průběhu pečení měřit teplotu uprostřed pokrmu. Pokaždé tak bez námahy dosáhnete dokonalých výsledků.

Čištění

Každou troubu je občas potřeba vyčistit a právě vestavná trouba AEG BCE556350M Vám tuto činnost nesmírně usnadní. O vše se postará katalytický povrch, díky kterému zažijete čištění zcela bez námahy. Teplem aktivovaná vrstva na stěnách trouby pohlcuje mastnotu. Ta se následně zoxiduje a odpaří se při ohřevu kolem teploty 230 °C.

Praktická dvířka

Trouba AEG BCE556350M vVás jistě zaujme svým stylovým vzhledem a skvělým výkonem, ale to rozhodně není všechno. Maximální komfort Vám poskytnou i dvířka se systémem softclosing, který má na svědomí lehké a tiché přivření dvířek.

Rovnoměrné pečení

Neodmyslitelnou součástí vestavné trouby AEG BCE556350M je velký XL ventilátor, který při pečení zaručí rovnoměrné rozptýlení horkého vzduchu po celém prostoru, díky čemuž se tak zahřeje mnohem rychleji. Jelikož Vám trouba umožňuje snížení teploty až o 20%, ušetříte nejen Váš čas, ale i Vaše náklady za energii.

Funkce trouby: dolní ohřev, katalýza, tradiční pečení, rozmrazování, rychlý ohřev, gril, vlhký horký vzduch, pečení pizzy, horkovzdušné pečení, horkovzdušné pečení PLUS, turbo gril

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3500 W
  • Typ čištění Katalýzou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 59,5 cm
Hmotnost: 34 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2 plechy

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Katalýzou
Počet funkcí: 11

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3500 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 944188102

Všechny parametry

Recenze AEG BCE556350M

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG BCE556350M