AEG AWUS052B5B


Vestavná vinotéka, Energetická třída G, Objem: 145 l, Roční spotřeba energie: 148 kWh, Maximální hlučnost: 42 dB, Kapacita: 52 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 59,5 cm, Výška: 82 cm, Hloubka: 56,5 cm. Více info


Cena 28 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 290 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná vinotéka AEG AWUS052B5B je zařazena do energetické třídy G. Je to praktický spotřebič, který vám pomůže uchovat kvalitní vína v optimálních podmínkách. Celkový objem je 145 litrů. Uvnitř je šest dřevěných polic. Součástí je také vnitřní LED osvětlení. K regulaci teploty slouží jednoduchá praktické elektronické ovládání s digitálními ukazateli.

Ideální úložiště vína

Tato vinotéka zajišťuje optimální podmínky pro skladování vína: stabilní teplotu, eliminaci vibrací a tmavé prostředí. Teplotu lze nastavit v rozmezí 5-18 °C pro podávání nebo 12-14 °C pro krátkodobé nebo dlouhodobé skladování všech odrůd. Speciální sklo zase chrání víno před vnějším UV zářením.

Výsuvné dřevěné police

Vinotéka obsahuje 6 dřevěných polic s teleskopickými výsuvy, takže se snadno dostanete přesně k té láhvi, kterou hledáte.

Vnitřní LED osvětlení

Součástí vinotéky je také praktické LED osvětlení, díky kterému budete mít dokonalý přehled o celé sbírce.

Výhody, které oceníte

Kromě toho, že uchovává víno v optimálních podmínkách, se může stát elegantním prvkem vaší domácnosti, který jistě zapůsobí na každou návštěvu. Oceníte elektronickou regulaci teploty s digitálními ukazateli. Další výhodou je tichý provoz s hlučností 42 dB, což znamená, že je vhodný i pro použití v kancelářích nebo obývacích pokojích.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 6
Celkový čistý objem 145 L
Kapacita lahví 52
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG AWUS052B5B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi