AEG AGB522F1AW

Skříňová mraznička AEG AGB522F1AW v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A +. Disponuje využitelným objemem, který dosahuje 194 l. Je vybavena zásuvkami z průhledného, plastového materiálu. Bezpečné a rychlé uskladnění - zmrazení vašich potravin zajistí funkce Frost-Matic. Mrazicí kapacita je 22 kg / 24 hodin a akumulační doba během výpadku proudu je 17 hodin. Rozmrazování mrazničky AEG AGB522F1AW je sice manuálně, ale oceníte možnost jednoduchého elektronického ovládání teploty. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Siemens GS33NVW3P

Skříňová mraznička Siemens GS33NVW3P o objemu 225 l s NoFrost systémem je zařazena do energetické třídy A++. Díky technologii FreshSense je velmi úsporná, technologie udržuje konstantní teplotu v…

  • Výška: 176 cm
  • Třída energ.účinnosti: A ++
  • Celkový čistý objem: 225 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

AEG AGB522F1AW

Skříňová mraznička AEG AGB522F1AW nabízí pro vaše potraviny dostatek prostoru na jejich důkladné uskladnění. Disponuje šikovným objemem, který zajistí dostatek místa pro všechny vaše potraviny. Využitelný objem mrazničky je 194 litrů a potraviny v ní můžete uložit do pevných průhledných zásuvek. Ty zajistí dokonalý přehled nad potravinami a lepší přístup k potravinám. Rozmrazování je manuálně. Pro snadnější otevírání mrazničky je přizpůsobena praktická rukojeť na dvířkách.

Vše pod kontrolou

Zvukové a vizuální upozornění se aktivují, jakmile teplota příliš stoupne, abyste měli dokonalou kontrolu nad svou mrazákem. Mrazák také zaznamenává nejvyšší dosaženou teplotu.

Mrazicí kapacita

Mrazicí kapacita umožňuje důkladné zamrazení až 22 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Dostatečně velká mrazicí kapacita se šikovně postará o bezpečné podmínky ve vnitřním prostředí a vaše potraviny tak budou v krátké době zamrazené. Při případné poruše nebo výpadku elektrického proudu se o vaše potraviny nemusíte obávat, zaručena je až 17 hodinová skladovací doba při poruše.

Funkce Frost-Matic

Potraviny právě přinesené z obchodu potřebují rychle nabýt teplotu, která je ideální pro jejich co nejdéle uchování v čerstvosti. Proto byla mraznička vybavena funkcí Frost-Matic. Potraviny vložené do mrazničky se rychle schladiana přiměřenou teplotu a následně se systém mrazení vrátí k běžnému režimu.

Hlučnost

O tom, že je skříňová mraznička AEG AGB522F1AW v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 40 dB.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 155 cm
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celkový čistý objem 194 L
  • Mrazící výkon 22 kg/24h
  • Celkový hrubý objem 224 L
  • Počet zásuvek 5

Další vlastnosti

Značka: Aeg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 155 cm
Hloubka: 63,5 cm
Hmotnost: 51,3 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 245 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 17 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 194 L
Celkový hrubý objem: 224 L
Počet zásuvek: 5
Typ ovládání: elektronické

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Mezizásuvkové mrazení: Ne

Mraznička

Mrazící výkon: 22 kg/24h

Ostatní

Kód produktu: 925041182

Všechny parametry

Recenze AEG AGB522F1AW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG AGB522F1AW