AEG AGB332E2AW


Skříňová mraznička, Energetická třída E, Objem: 214 l, Roční spotřeba energie: 205 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Mrazicí výkon: 13,4 kg/24h, Akumulační doba: 16 h, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 4, Šířka: 59,5 cm, Výška: 155 cm, Hloubka: 63,5 cm. Více info


Cena 13 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 140 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička AEG AGB332E2AW v bílém provedení nabízí vnitřní objem 214 l. Má 6 zásuvek, z nichž 2 jsou zásuvky s poklopem. Zmrazí 13,4 kg potravin za 24 hodin a doba skladování v případě výpadku proudu uchová potraviny až 16 hodin. Má funkci Frostmatic.

Volně stojící mraznička

Skříňová mraznička AEG AGB332E2AW OptiSpace nabízí dostatek prostoru pro přehledné uložení potravin. Má praktický objem, který zajistí dostatek místa pro všechny potraviny. Mraznička má využitelný objem 214 l a potraviny můžete uložit do 3 pevných průhledných zásuvek, 1 zásuvky s poloviční hloubkou a 2 zásuvek s poklopem. Ty zajistí dokonalý přehled o potravinách a lepší přístup k nim. Praktické madlo na jejích dveřích zajistí snadnější otevírání.

Mrazicí kapacita

Mrazicí kapacita umožňuje důkladně zmrazit 13,4 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Dostatečná mrazicí kapacita se chytře postará o bezpečné podmínky ve vnitřním prostředí, takže vaše potraviny budou zmrazené během okamžiku. V případě poruchy nebo výpadku proudu se nemusíte bát o své potraviny, protože v případě poruchy je zaručena až 16 hodinová doba skladování.

Rychlé a kvalitní zmrazování potravin

Funkce Frostmatic aktivuje maximální mrazicí výkon, aby se čerstvé potraviny zmrazily co nejrychleji. Pokud do mrazničky vkládáte čerstvě zakoupené potraviny, je nutné, aby bylo rychle dosaženo mrazicí teploty. Díky funkci Frostmatic mraznička rychle dosáhne maximálního mrazicího výkonu, aby vše co nejrychleji zmrazila. Tím se zachová vzhled i kvalita potravin. Po zmrazení všech potravin se spotřebič přepne do standardního nastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 155 cm
Celkový čistý objem 214 L
Mrazící výkon 13.4 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG AGB332E2AW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi