AEG ABE818F6NC

21 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 23. 12. 2020
Jak získáte Cashback
19 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 219,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná skříňová mraznička AEG ABE818F6NC se řadí do energetické třídy A +. Disponuje využitelným objemem, který dosahuje až 204 l. Mrazící část je vybavena 5 zásuvkami v plné šíři, 2 přihrádkami s příklopem z průhledného plastového materiálu. Mrazicí kapacita dosahuje 20kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 24 hodin. Maximální hlučnost vestavěné mrazničky AEG ABE818F6NC dosahuje 39 dB. Disponuje s funkcí Frostmatic a No Frost. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Cashback 2 000 Kč

Popis produktu

AEG ABE818F6NC

Vestavná skříňová mraznička AEG ABE818F6NC nezbytným řešením pro uchovávání potravin ve vaší domácnosti. Skvěle zapadne do vaší kuchyně a poskytne vám odkládací prostor při nízké spotřebě elektrické energie. Nabízí vám až 204 litrů odkládacího prostoru. Díky zařazení do energetické třídy A + je velmi šetrná i k vaší peněžence. Kapacita zmrazování 20 kg/24h. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je až neuvěřitelných 24 hodin. Mrazící část je vybavena 5 zásuvkami v plné šíři, 2 přihrádkami s příklopem.

Žádná námraza

Technologie No Frost zabraňuje tvorbě ledu v mrazničce. Nikdy nedochází k omezování výkonu a vaše potraviny jsou uchovány lépe než kdykoliv předtím. NoFrost znamená žádné rozmrazování. Zachovává mrazničku bez ledu, takže si můžete být vždy jisti maximálním výkonem.

Snadné nastavení

Získejte úplnou kontrolu nad každou funkcí mrazničky s elektronickými duálními dotykovými ovládacími prvky. Panel a LED displej nabízejí bez námahy přístup k teplotě a všeobecným nastavením. Precizní vše dolaďte pro prvotřídní uskladnění potravin.

Rychlé a kvalitní zmrazení potravin

Funkce Frostmatic aktivuje maximální mrazící výkon, takže vaše čerstvé potraviny zmrazí co nejrychleji. Pokud vložíte do mrazáku čerstvě zakoupené potraviny, je velmi důležité, aby se rychle dosáhla teplota zmrazování. Díky funkci Frostmatic mraznička rychle dosáhne maximální mrazicí výkon, aby všechno zmrazila co nejrychleji. Takto se zachová vzhled i kvalita potravin. Po zmrazení všech potravin se spotřebič přepne na standardní nastavení.

Zabudovaný zvukový alarm

Nemůžete si být vždy jisti, že dvířka mrazničky jsou řádně zavřené - a nechcete to neustále dvakrát kontrolovat. Při této mrazničce se však nemůže stát, abyste si nevšimli, že jsou otevřené. Je to proto, že má zabudovaný zvukový alarm, který vás hned upozorní.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej Ano
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celkový čistý objem 204 L
  • Mrazící výkon 20 kg/24h
  • Alarm Ano
  • Počet zásuvek 7

Další vlastnosti

Značka: Aeg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55,6 cm
Výška: 176,9 cm
Hloubka: 54,9 cm
Hmotnost: 65 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 303 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 204 L
Počet zásuvek: 7
Typ ovládání: elektronické

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Mezizásuvkové mrazení: Ne

Mraznička

Mrazící výkon: 20 kg/24h

Ostatní

Kód produktu: 922784044

Všechny parametry

Recenze AEG ABE818F6NC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG ABE818F6NC