AEG ABB682F1NF


Vestavná mraznička, Energetická třída F, Objem: 85 l, Roční spotřeba energie: 191 kWh, Maximální hlučnost: 43 dB, Mrazicí výkon: 11,5 kg/24h, Akumulační doba: 13 h, Rychlé zmrazení: Ano", NoFrost: Ano, Počet zásuvek: 3, Šířka: 59,6 cm, Výška: 81,5 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 13 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 140 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná mraznička AEG ABB682F1NF v bílé barvě disponuje objemem 85 litrů. Na uložení potravin využijete 3 plastové zásuvky. Kapacita mražení je 11,5 kg za 24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu uchová potraviny až 13 hodin. Má beznámrazovou funkci NoFrost i funkci rychlého zmrazení. Na otevřená dvířka vás upozorní akustické nebo vizuální upozornění. Dvířka mají závěs vpravo s možností záměny doleva. Hlučnost dosahuje 43 dB. Klimatická třída: SN-ST.

Vestavná skříňová mraznička

Vestavná mraznička AEG ABB682F1NF v bílém provedení s možností zmýlení otevírání dveří nabízí celkový využitelný objem 85 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Maximální hlučnost dosahuje 43 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Vnitřní vybavení vestavěné mrazničky je opravdu velmi praktické. Tvoří ho 3 transparentní zásuvky. Ovládání je mechanické.
 

Mrazicí výkon

Mrazicí výkon této mrazničky AEG ABB682F1NF dokáže za 24 hodin zmrazit až 11,5 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí. Při poruše či výpadku elektrického proudu totiž dokáže udržet suroviny v chladu až 13 hodin, čímž získáte jistotu, že se jim nic nestane ani při nečekané situaci. Se skvělou funkcí tlačítka rychlého zmrazování vám zajistí rychlé zamrazení Frostmatic. Má funkci automatického odmrazování díky systému NoFrost.

Bezpečně uskladnění potravin

Potraviny uskladněte v maximálním bezpečí díky elektronické kontrole teploty této mrazničky. Jelikož se teplota kontroluje elektronicky, zůstává stabilní a trvalá na stejné hodnotě, kterou nastavíte. Zabráněním výkyvům teploty zajistí, že vaše potraviny budou bezpečně zmrazené - a to až do chvíle, kdy se je rozhodnete použít.

Zabudovaný zvukový alarm

Další užitečnou vlastností této mrazničky je integrovaný zvukový alarm, který vás upozorní v případě, že zůstanou dvířka otevřená. Již se tak nemusíte ujišťovat, zdali jste dvířka opravdu zavřeli, mraznička o sobě dá případně sama vědět zvukovou výstrahou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový čistý objem 85 L
Mrazící výkon 11.5 kg/24h
Počet zásuvek 3
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG ABB682F1NF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno