AEG ABB682F1AF

11 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 23. 12. 2020
Jak získáte Cashback
10 490 Kč

Na splátky spočítat

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Vestavná mraznička AEG ABB682F1AF v energetické třídě A + nabízí elegantní design. Nechybí ani vizuální a zvukový varovný signál při vysoké teplotě, a světelný a zvukový varovný signál při otevřených dveřích. Vnitřní objem mrazničky je 86 l a disponuje 3 zásuvkami plné šířky. Kapacita mražení je 17 kg za 24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu uchová potraviny až 20 hodin. Vestavná mraznička AEG ABB682F1AF má k dispozici funkci rychlého zmrazení. Dvířka mají závěs vpravo s možností záměny doleva. Hlučnost dosahuje: 39 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Cashback 1 500 Kč

Popis produktu

 

 

Vstavaná mraznička

Vestavěná mraznička AEG ABB682F1AF je zařazena do energetické třídy A +. Je určena pro plnou integraci, možnost otevřít dve možnosti pro obojstrannou pozici. Vďaka speciálnímu závesu se dveře tohoto chladničky zavřou jemně a přesně a zajistí, že nezostanú otevřené. Vestavná mraznička nabízí skladovací prostor v objemu 86 l, který tvoří 3 praktické průhledné plastové zásuvky plné šířky a 1 zmrazovací podnos.

Bezpečně uskladnění potravin

Potraviny skladujte v maximálním bezpečí díky elektronické kontrole teploty tohoto mrazničky. Pokud je teplota kontrolována elektronicky, zůstane stabilní a trvalá na úplně stejné úrovni, jak nastavíte. Zabránením výkyvu teploty vydržte své potraviny ještě bezpečněji zmrazené - až do chvíle, kdy se rozhodnete používat.

Zabudovaný zvukový alarm

Nemůžete si být vždy jisti, že dveře chladničky jsou řádně uzavřeny - a nechcete dvakrát kontrolovat dvakrát. Při této mrazničce se však nemůže stát, abyste si nevšimli, že jsou otevřené. Je to proto, že má zabudovaný zvukový alarm, který vás hned upozorní.

Rychlé a kvalitní zmrazení potravin

Frostmatic aktivuje maximální mrazící výkon, takže vaše čerstvé potraviny zmrznou co nejrychleji. Pokud vložíte do mrazničky čerstvě zakoupené potraviny, je velmi důležité, aby se rychle dosáhla teplota chladnutí. Vďaka funkcicii Frostmatic mraznička rychle dosáhne maximálního mrazícího výkonu, aby vše zmrazilo co nejrychleji. Takto si zachoval vzhled aj jakost potraviny. Po zmrazení všech potravin se spotřebič přepne na standardní nastavení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej Ne
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celkový čistý objem 86 L
  • Mrazící výkon 17 kg/24h
  • Alarm Ano
  • Počet zásuvek 3

Další vlastnosti

Značka: Aeg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 50,5 cm
Hmotnost: 35,3 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 182 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 20 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 86 L
Počet zásuvek: 3
Typ ovládání: mechanické

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Mezizásuvkové mrazení: Ne

Mraznička

Mrazící výkon: 17 kg/24h

Ostatní

Kód produktu: 933027087

Všechny parametry

Recenze AEG ABB682F1AF

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG ABB682F1AF