AEG ABB682F1AF

  • Doprava zdarma

Celkový čistý objem: 95 L, Mrazící výkon: 17 kg/24h, Počet zásuvek: 3, Třída energetické účinnosti 2021: F, Elektronický informační list


Cena 11 990 Kč

119,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná mraznička AEG ABB682F1AF disponuje vnitřním objemem 95 l. Vybavená je 3 zásuvkami plné šíře. Mrazicí výkon je 17 kg za 24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu uchová potraviny až 20 hodin. Vestavná mraznička AEG ABB682F1AF má k dispozici funkci rychlého zmrazení. Nechybí ani vizuální a zvukový varovný signál při vysoké vnitřní teplotě a světelný a zvukový varovný signál při otevřených dveřích. Dvířka mají závěs vpravo s možností záměny doleva. Hlučnost dosahuje 39 dB.

Vstavaná mraznička

Vestavěná mraznička AEG ABB682F1AF je určena pro plnou integraci. Nabízí i možnost změny směru otevírání dvířek. Díky speciálnímu závěsu se dveře této mrazničky zavřou plynule a zároveň zajistí úplné dovření. Vestavná mraznička nabízí užitný prostor o objemu 95 l, který tvoří 3 praktické průhledné plastové zásuvky plné šíře a 1 zmrazovací podnos.

Bezpečné uskladnění potravin

Potraviny skladujte v maximálním bezpečí díky elektronické kontrole teploty uvnitř mrazničky. Elektronická kontrola teploty zajistí, že teplota zůstane stabilně na stejné hodnotě, kterou si nastavíte. Eliminací výkyvů teploty udržíte své potraviny spolehlivě zmražené až do chvíle, kdy je budete potřebovat.

Zabudovaný zvukový alarm

Mraznička disponuje kontrolním systémem, který hlídá, zdali jsou dvířka úplně dovřená. Pokud byste je nechali omylem otevřené, mraznička o sobě dá ihned vědět zvukovou signalizací.

Rychlé a kvalitní zmražení potravin

Frostmatic aktivuje maximální mrazicí výkon, čímž vaše čerstvé potraviny zmrznou rychleji. Pokud vložíte do mrazničky čerstvě zakoupené potraviny, je velmi důležité, aby bylo co nejrychleji dosaženo teploty chladnutí. Díky funkci Frostmatic mraznička rychle dosáhne maximálního mrazícího výkonu, aby bylo vše zmrazeno co nejrychleji. Při rychlém zmražení potravin si zachovají chuť i vzhled a nutriční hodnoty. Po zmrazení všech potravin se spotřebič přepne zpět do standardního režimu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový čistý objem 95 L
Mrazící výkon 17 kg/24h
Počet zásuvek 3
Třída energetické účinnosti 2021 F

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG ABB682F1AF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno