AEG 8000 PowerCare UniversalDose LFR83166OC


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 10 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 51 kWh na 100 cyklů, 12 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 66 cm. Více info


Cena se slevovým kódem v hodnotě 15 % 20 391 Kč

Cena 23 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 240 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní pračka AEG 8000 PowerCare UniversalDose LFR83166OC s předním plněním v bílém provedení s černým ovládacím panelem a černými dvířky. Na jeden cyklus vypere 10 kg prádla při maximálních otáčkách 1 600 ot/min. Má 12 programů a praktické funkce: PowerClean, UniversalDose, aplikaci My AEG Care, SteamRefresh, PreciseWash.

Jemná péče

PowerCare 8000 využívá jedinečnou technologii rychlého předmíchání pracího prostředku s vodou a jeho aktivace ještě předtím, než se dostane k prádlu v bubnu. Vynikající výsledky praní i při 30 °C za méně než hodinu.

Odstraňování skvrn i při nízkých teplotách s technologií PowerClean*

Funkce PowerClean 59 min zajistí, že skvrny z oblečení budou při praní na 30 °C odstraněny za méně než hodinu.* Zajistí, že se prací prostředek dostane ke každému vláknu - skvrny odstraní stejně účinně při krátkém i dlouhém programu.
*Externí test programu PowerClean 59 minut při 30 °C, 5 kg prádla - 100% odstranění 59 nejběžnějších skvrn v domácnosti.

UniversalDose se postará o mimořádně účinné mytí

UniversalDose je patentovaná unikátní zásuvka určená pro použití pracích kapslí PODS®. Díky inovativnímu systému vodních trysek se kapsle v systému UniversalDose rozpouštějí o 60 % rychleji než v bubnu. Během hodinového programu tak UniversalDose poskytuje mimořádný výkon a odstraňuje skvrny i při nízkých teplotách.

Osvěžené oblečení a méně pomačkání díky páře

SteamRefresh neutralizuje pachy* a redukuje vrásky za pouhých 25 minut. A pokud chcete ještě více svěžesti, přidejte naši vůni na praní FreshScent. Zanechá vaše prádlo stejně svěží, jako když jste ho prali.
*Externí test prokázal, že neutralizuje zápach cigaret v rámci cyklu Steam Refresh.

Generace praní s My AEG Care

Pomocí aplikace My AEG Care můžete přizpůsobit nastavení a získat inteligentní tipy a návrhy. Přizpůsobte si prací cykly a pošlete do spotřebiče pokyny, aby se přizpůsobil vašim potřebám a zvykům. Inteligentní a jednoduchá péče prostřednictvím chytrého telefonu.

PreciseWash šetří až 40 % času, vody a energie

Systém PreciseWash automaticky upravuje spotřebu energie a nastavení podle velikosti náplně. Získáte tak programy na míru pro praní menších dávek prádla s o 40 % nižší spotřebou energie, vody a času.

Vlastnosti

  • Jazyk ovládacího panelu čeština
  • Systém Jet – funkce přímého sprchování
  • Volba pro extra máchání
  • Woolmark: Woolmark Green + WoolCare Ariel/Lenor
  • Vnitřní osvětlení
  • Dětský bezpečnostní zámek
  • Vybavení proti vyplavení se senzorem AquaControl
  • Prací programy: PowerClean 59min, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna, 20 min. - 3 kg, pára, outdoor, Hygiene, máchání, odstřeď./vypouštění

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Počet programů 12
Maximální hloubka 66 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG 8000 PowerCare UniversalDose LFR83166OC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi