AEG 7000 ProSteam® LFR73944CC


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 12 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 66 cm. Více info


Cena 14 990 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 15 989 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

14×

92.9% Kvalita
Výborná

88.6% Hodnota za peníze
Výborná

14 nákup

Zobrazit 14 recenzí

Popis produktu

Inteligentní pračka AEG 7000 ProSteam® LFR73944CC s předním plněním v bílém provedení s černými dvířky nabízí kapacitu pro 9 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu při hlučnosti 75 dB. Je vybaven 12 programy a praktickými funkcemi. Má technologii ProSteam®, SteamRefresh, MixLoad, Precisewash, ovládání pomocí aplikace My AEG Care a buben Care.

Osvěží prádlo za pouhých 25 minut s úsporou vody až 96 %

Napařování namísto praní je jedním z nejlepších způsobů, jak osvěžit oblečení, které není třeba prát úplně. Pračka 7000 ProSteam® může k osvěžení prádla použít parní cyklus, který spotřebuje pouze 2 litry vody na cyklus a je šetrnější k prádlu.

Osvěžení oblečení a méně pomačkání díky páře

Technologie SteamRefresh neutralizuje pachy* a snižuje pomačkání prádla za pouhých 25 minut. A pokud chcete ještě více svěžesti, přidejte naši vůni na praní FreshScent. Zanechá vaše prádlo stejně svěží, jako když jste ho prali.
*Externí test prokázal, že neutralizuje zápach cigaret v rámci cyklu Steam Refresh.

MixLoad 69 min. přizpůsobuje programy

Program MixLoad 69 min upravuje spotřebu energie na základě hmotnosti náplně při každodenním praní smíšeného prádla. Vypere oblečení při 30 °C za pouhých 69 minut. Optimální výkon a vynikající výsledky praní.

PreciseWash šetří až 40 % času, vody a energie

Systém PreciseWash automaticky upravuje spotřebu energie a nastavení podle velikosti náplně. Získáte programy na míru pro praní menšího množství prádla s o 40 % nižší spotřebou energie, vody a času.

Aplikace My AEG Care

Nastavte si na dálku přizpůsobené programy, získejte doporučení cyklů pro své oděvy a upozornění na připravenost prádla. 

Hladký povrch bubnu Care je ještě šetrnější k vašim tkaninám**

Vnitřní povrch nové konstrukce bubnu Care vytváří vodní filtr, který snižuje mechanické tření, takže prádlo po jeho povrchu hladce klouže a opotřebení je minimální. Během mytí se otvory pokryjí tenkou vrstvou vody. Dopřejte svým tkaninám ještě šetrnější péči.
** Interní testy porovnávající buben Care s bubnem AEG ProTex.

Vlastnosti

 • Jazyk ovládacího panelu čeština
 • Volba pro extra máchání
 • Woolmark: Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor
 • Vybavení proti vyplavení se senzorem AquaControl
 • Dětský bezpečnostní zámek
 • Prací programy: MixLoad 69 min, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna, 20 min. - 3 kg, pára, outdoor, Hygiene, máchání, odstřeď./vypouštění

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 12
Maximální hloubka 66 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

14 recenzí AEG 7000 ProSteam® LFR73944CC

92.9% Kvalita
Výborná

88.6% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Vítězslav

13. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


 • Velký vstupní otvor
 • 1400 otáček
 • Odložený start
 • Pára
 • Ždímání
 • Cena
 • Design

Pračka je vzhledově pěkná, ale na dnešní designové poměry bych možná čekal i možnost výběru barev. Každopádně jsem velice spokojený, neboť nabízené funkce jsou plně dostačující. Určitě bych zmínil velká dvířka. Ty jsou v porovnání s konkurencí dle mé představy. Pereme také povlečení z mikroplyše a to se značně nacucá vodou. Dřívější pračka to někdy nedokázala vyždímat, protože to způsobovalo větší vibrace. Zde jsem neměl problém. Samozřejmě, vyždímáno na 1400 otáček je paráda. Prádlo se mi zdá po vyndání jemnější na omak. Páru jsem zatím nezkoušel, ale může to být dobré. Dávkování a samotné volby programů jsou jednoduché. Jsem rád, že nemá příliš voleb. Většinou využijete dvě. Standardně můžete kombinovat, rychlosti otáček, délku praní, odložit start, nebo se připojit přes WiFi. Aplikace ale jasně říká, že bude sbírat veškeré informace o tom co děláte, což jsem ve finále zavrhnul. Odložený start bohatě stačí. Obrovská výhoda je, že pokud pračku vypnete, tak se dají dvířka otevřít. Navíc máte od filtru možnost nouzového otevření. Cena je o něco vyšší, ale já využil akce a připlatil si za prodlouženou záruku.


Mária

22. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Druha pracka od stejneho vyrobce. Kvalita je posunuta o tridu vyse. Cena vs kvalita zodpovida. Doporucuji


Hana

13. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Snadná ovladatelnost, tichá

Zatím veloká spokojenost


Jiří

10. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Tichá, zatím bez problémů ????