Adler AD 7909


Mobilní klimatizace, Energetická třída (chlazení): A, Výkon: 2,1 kW, Spotřeba za hodinu: 0,8 Kwh, Maximální výkon chlazení: 7000 Btu, Vhodné pro místnosti do: 20 m2, Maximální hlučnost: 65 dB, Počet rychlostí: 2, Možnost odvodu přes okno, Hmotnost: 20,3 kg. Více info


Cena 7 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 73 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mobilní klimatizace Adler AD 7909 má nejen funkce ventilátoru a chlazení, ale i funkci odvlhčování (17 litrů za den), což z ní činí velmi užitečné zařízení pro každé roční období. Klimatizace může úspěšně pracovat v různých prostorech: bytových, obchodních, výstavních nebo skladovacích. Zvláštní pozornost si zaslouží rozsah nastavení teploty od 16 do 31 °C. Díky tomu rychle nastavíte požadovanou teplotu v ložnici, obývacím pokoji nebo kanceláři. Hlučnost klimatizace nepřesahuje 65 dB, takže ji můžete dokonce umístit do dětského pokoje bez obav, že by to narušilo klidný spánek dětí. Displej umožňuje pohodlné ovládání činnosti klimatizace.

 

 

 

Adler AD 7909

 • Chladicí výkon (BTU): 7 000 BTU
 • Chladicí výkon (watt): 2 060 W
 • Příkon (chlazení): 792 W
 • Odvlhčovací výkon: 17 litrů na den
 • Hladina hluku: max. 65 dB
 • Průtok vzduchu: 300 m³/hod
 • Energetická třída: A
 • Časovač: 1-24 hodin
 • LCD displej
 • Chladivo: R290, 130g
 • 2 rychlosti ventilátoru
 • 3 režimy provozu: chlazení, ventilátor, odvlhčování
 • Dálkové ovládání

Multifunkční pomocník

Mobilní klimatizace Adler AD 7909 má nejen funkce ventilátoru a chlazení, ale i funkci odvlhčování (17 l za den), což z ní činí velmi užitečné zařízení pro každé roční období. Pro pohodlí uživatele je klimatizace vybavena dálkovým ovládáním a časovačem, který umožňuje automatické zapínání a vypínání v daném čase.

Účinná kdekoliv

Klimatizace může úspěšně pracovat v různých prostorech: bytových, obchodních, výstavních nebo skladovacích. Kvůli tomu, že je velmi efektivní vzhledem k energii kterou spotřebuje (energetická třída A), je možné ji zapnout na poměrně dlouhé období, aniž by způsobovala vysoké účty za energii. To vám umožní využít (v závislosti na aktuálních potřebách): příjemný vánek, energizující chladný vzduch nebo nižší vlhkost - každý den.

Rozsah nastavení teploty

Zvláštní pozornost si zaslouží rozsah nastavení teploty od 16 do 31 °C. Díky tomu rychle nastavíte požadovanou teplotu v ložnici, obývacím pokoji nebo kanceláři. Chladicí kapacita naměřená v BTU je 7 000 a ve wattech 2 060. Takový výkon zaručuje, že již po několika minutách budete cítit změnu teploty v prostředí. Chladicí plocha je navíc asi 20 m² - vychlazení jakéhokoliv pokoje nebude žádný problém. Malé rozměry a stylový design nebudou překážkou pro uložení přístroje v zorném poli.

Hlučnost

Hlučnost klimatizace nepřesahuje 65 dB, takže ji můžete dokonce umístit do dětského pokoje bez obav, že by to narušilo klidný spánek dětí. Displej umožňuje pohodlné ovládání činnosti klimatizace. Pohodlné rukojeti po stranách a malá kolečka ve spodní části usnadňují nastavení a přesun klimatizace bez jakékoliv námahy nebo zničení povrchu podlahy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 65 db
Časovač Ano
Energ.třída (chlazení) A
Maximální výkon chlazení 7000 BTU
Odvlhčovací kapacita 0.71 l/h
Výkon 2.1 kW
Vhodné pro místnosti do 20 m2
Spotřeba za hodinu 0.8 Kilowatth.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Adler AD 7909

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi