A-DATA XPG SD700X 512GB USB 3.1 červený

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 66,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Externí disk SSD A-DATA XPG SD700X v červené barvě poskytuje kapacitu úložného prostoru 512 GB. Pro přenos dat má k dispozici port USB 3.1. Přenos dat bude mimořádně rychlý a spolehlivý. Disk tvoří pevná konstrukce, která je odolná vůči vodě, prachu a pádům. Kompaktní design s nízkou hmotností zajišťuje snadné přenášení. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Velká kapacita

Externí disk A-DATA XPG SD700X nabízí k dispozici kapacitu 512GB. Disk je typu SSD, což představuje vysokorychlostní datové úložiště. Přístup k datům bude mimořádně rychlý a bezproblémový. Chod disku je tichý, chladný a rychlý. Všechna data načte a přenese rychlostí 440MB/s, což je 4x více než klasický disk HDD.

Načítání her

Disk A-DATA XPG SD700X je kompatibilní s herními konzolemi Microsoft Xbox a Sony PlayStation 4. Určitě znáte situaci, kde načítání vaší oblíbené hry trvá příliš dlouho. Rychlost disku SSD poskytuje načítací čas 20% větší než disk v konzole. Je to opravdu velký rozdíl. S diskem si užijete opravdu rychlé načítání her.

Odolný disk

Určuje se standardem IEC IP68, což představuje přežití hodinu pod vodou v hloubce 1,5 metru. Pyšní se i naprostou odolností vůči prachu a pádům. Disk A-DATA XPG SD700X je v černé barvě s červeným lemem. Lehký disk je v slim konstrukci s herním designem. Díky své nízké hmotnosti se snadno přenáší.

Kvalita 3D NAND Flash

Externí disk A-DATA XPG SD700X využívá technologii 3D NAND nebo TLC Flash. Nabízí vyšší hustotu, zvýšenou spolehlivost a vyšší energetickou účinnost ve srovnání s 2D NAND SSD disky. Takto získáte lepší produkt s vyšší hodnotou a kvalitou.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 512 GB
  • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Adata

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šířka: 13,9 mm
Výška: 83,5 mm
Hmotnost: 100 g
Hloubka: 83,5 mm

Obsah balení

Obsah balení: externí disk

Datové uložiště

? Kapacita: 512 GB
Rozhraní disku: USB 3.1
Velikost disku: 2.5
Použití: externí

Ostatní

Kód produktu: ASD700X-512GU3-CRD

Všechny parametry

Recenze A-DATA XPG SD700X 512GB USB 3.1 červený

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k A-DATA XPG SD700X 512GB USB 3.1 červený