A-DATA SD600 512GB USB 3.1 černý

2 499 Kč ? 2 399 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 23,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Stylový externí disk SSD A-DATA SD600 poskytuje až 440MB/s rychlost pro čtení a zápis, což je čtyřikrát rychleji než disk HDD. Využívá 3D TLC NAND Flash pro zvýšení spolehlivosti, přičemž ukládání do mezipaměti SLC a DRAM není náročné bez zátěže na data. Stabilní a přenosný disk bude s vámi kamkoli půjdete. Rychlý přístup ke obsahu s kratším časem načítání oceníte při práci i zábavě. Je kompatibilní s operačním systémem Windows pro PC i notebooky a OS Android. Disk je v černé barvě s kapacitou 512GB a portem USB 3.1. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Rychlý přenos, snadné sdílení

Spojením vysoce-kvalitního externího disku SSD a USB 3.1 se datové úložiště A-DATA SD600 stává rychlým a spolehlivým zařízením pro přenos dat. Pro čtení i zápis poskytuje rychlost 440MB/s, což je čtyřikrát rychleji než externí HDD. Film s rozlišení Full HD o velikosti 5GB přenese jen za 26 sekund. Přenos a nahrávání obsahu je o dost rychleji a efektivněji.

Kvalita 3D NAND Flash

Externí disk A-DATA SD600 využívá technologii 3D NAND nebo TLC Flash. Nabízí vyšší hustotu, zvýšenou spolehlivost a vyšší energetickou účinnost ve srovnání s 2D NAND SSD disky. Takto získáte lepší produkt s vyšší hodnotou a kvalitou.

Kompaktní a odolný

Váží jen 90 gramů. Není zátěží a neztratí se. Snadno se přenáší v batohu či v kapse a je stále připraven k použití. Externí disk SSD A-DATA SV SD600 600 byl vytvořen s pevnou konstrukcí, která je odolná vůči nárazům. Osvobodí vás od starosti a pomáhá být aktivní. Na ochranu vašich cenných dat byl použit robustní silikonový obal na tlumení nárazů.

SSD disk

Uvnitř SSD disku se nenacházejí žádné mechanickou součásti, což vede k mnohem větší trvanlivosti než tradičních mechanických disků. Opotřebení a časové roztržení nastane až po velmi dlouhém čase. Externí disk SSD A-DATA SD600 působí chladnější a potřebuje mnohem méně energie. Můžete si vychutnat rychlost a pohodlí přenosného SSD v černé barvě.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 512 GB
  • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Adata

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 13,9 mm
Výška: 83,5 mm
Hmotnost: 100 g
Hloubka: 83,5 mm

Obsah balení

Obsah balení: externí disk

Datové uložiště

? Kapacita: 512 GB
Rozhraní disku: USB 3.1
Velikost disku: 2.5
Použití: externí

Ostatní

Kód produktu: ASD600-512GU31-CBK

Všechny parametry

Recenze A-DATA SD600 512GB USB 3.1 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k A-DATA SD600 512GB USB 3.1 černý