Adata PT100 powerbanka 10 000 mAh, červeno-oranžová

Stylová powerbanka Adata PT100 představuje elegantní zásobárnu energie pro váš chytrý telefon, navigace nebo třeba MP3 přehrávač. Kapacita powerbanky je 10 000 mAh. Disponuje dvojicí výstupů USB-A s maximálním výstupním proudem 1 A a 2,1 A. Nabíjení powerbanky probíhá prostřednictvím microUSB portu. Tento port podporuje maximální vstupní proud 2 A. Výhodou je také integrovaná svítilna v podobě LED diody se čtyřmi módy svícení. Nechybí ani indikace zbývajícího množství energie v podobě 4 LED diod. Barva červeno oranžová. Zobrazit celý popis

  • Výprodej

Popis produktu

Elegantní s velkou kapacitou

Powerbanka Adata PT100 zaujme svým elegantním provedením kombinující červenou a oranžovou barvu. Stane se tak nejenom užitečným, ale také pěkným společníkem, který poskytne vaším zařízením extra energii na cestách, výletech, dovolených, nebo všude tam, kde nebudete mít k dispozici elektrickou zástrčku. Powerbanka Adata PT100 disponuje kapacitou 10 000 mAh, která postačí na až 3 nabití běžných chytrých telefonů. Výhodou je přítomnost dvou USB-A výstupů, díky kterým lze nabíjet dvě zařízení najednou. Nabíjení powerbanky probíhá prostřednictvím microUSB portu. Maximální nabíjecí proud je 2 A při 5 V.

Jednoduché použití

Použití powerbanky je maximálně jednoduché. Pokud disponuje dostatkem energie, stačí připojit zařízení a okamžitě se powerbanka aktivuje a spustí nabíjení. V případě nabíjení powerbanky je tento postup stejný. Stačí ji připojit ke zdroji energie a nabíjení započne automaticky. Ve výbavě se také nachází LED svítilna s podporou čtyř režimů svícení, které lze přepínat prostřednictvím příslušeného tlačítka. Abyste vždy měli přehled o zbývajícím množství energie, je powerbanka vybavena čtyřmi indikačními LED diodami.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita batérie 10000 mAh
  • Max. výstupní proud 2,1 A
  • Výstupy USB-A

Další vlastnosti

Značka: Adata

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šírka: 63 mm
Výška: 140 mm
Hmotnosť: 285 g
Hloubka: 21,5 mm

Baterie

Kapacita batérie: 10000 mAh

Funkce

Zabudované světlo: Ano

Energetické údaje

Max. výstupní proud: 2,1 A
Podpora rychlého nabíjení: Ne

Konektivita

Celkový počet výstupů: 2
Výstupy: USB-A

Ostatní

Kód produktu: APT100-10000M-5V-CRDOR

Všechny parametry

Recenze Adata PT100 powerbanka 10 000 mAh, červeno-oranžová

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Adata PT100 powerbanka 10 000 mAh, červeno-oranžová