ADATA P20000D powerbanka 20 000 mAh, bílá

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Odolná powerbanka s velkou kapacitou

ADATA P20000D je vynikající powerbanka pro všechny outdoorové nadšence, kteří chtějí mít u sebe stále dostatek energie pro mobilní telefony, kamery nebo fotoaparáty. Zabudované akumulátory mají celkovou kapacitu 20 000 mAh. Tato kapacita postačí na více než 6 nabití běžných chytrých telefonů, nebo 1,6 nabití tabletu. Powerbanka disponuje dvojicí USB-A výstupů. První, s maximálním výstupním 2,1 A, je vhodný pro nabíjení chytrých telefonů, tabletů a energeticky náročnějších zařízení. Druhý port s maximálním výstupním proudem 1 A se hodí na nabíjení drobné elektroniky, jako jsou fotoaparáty, navigace, kamery nebo MP3 přehrávače. Powerbanka umožňuje nabíjení dvou zařízení nejednou. Mezi další přednosti této powerbanky patří odolné tělo, které odolá pádům a také ohni.

Digitální displej s LED svítilna

V přední části powerbanky ADATA P20000D je zabudovaný digitální displej, který vás bude vždy informovat o zbývajícím množství energie. Zbývající množství energie bude zobrazováno v procentech, takže budete přesně vědět, kolik energie máte ještě k dispozici. Další užitečnou vlastností je přítomnost silné LED diody, která může posloužit jako svítilna. 

Jednoduché použití

Používání powerbanky je opravdu velmi jednoduché. Není ji potřeba nijak aktivovat, stačí pouze připojit zařízení, které chcete nabíjet a powerbanka se automaticky aktivuje a zahájí se nabíjení. Stejně tak při nabíjení samotné powerbanky, stačí ji připojit ke zdroji energie a okamžitě se zahájí nabíjení. Samozřejmostí je také automatické vypnutí v případě dobití na maximální kapacitu. Powerbanka ADATA P20000D je navíc chráněná proti přebití, přehřátí, zkratu, přepětí, proti vyššímu proudu a také proti přílišnému vybití. Její provoz je tak velmi bezpečný pro vás i pro vaše zařízení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita baterie 20000 mAh
  • Max. výstupní proud 2,1 A
  • Výstupy USB-A

Další vlastnosti

Značka: Adata

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 80,6 mm
Výška: 163 mm
Hmotnost: 450 g
Hloubka: 23,3 mm

Baterie

Kapacita baterie: 20000 mAh

Funkce

Zabudované světlo: Ano

Energetické údaje

Max. výstupní proud: 2,1 A
Podpora rychlého nabíjení: Ano

Konektivita

Celkový počet výstupů: 2
Výstupy: USB-A

Ostatní

Kód produktu: AP20000D-DGT-5V-CWH

Všechny parametry

Recenze ADATA P20000D powerbanka 20 000 mAh, bílá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k ADATA P20000D powerbanka 20 000 mAh, bílá