Adaptéry a kabely Zobrazit popis

Ani dnes, ve 21. století nejde všechno řešit bezdrátově. Na zapojení konzole k televizi nebo nabíjení herního ovladače je kabeláž stále potřeba. U nás najdete kabel se správnou koncovkou na každé straně, nabíječku na svůj gamepad i nejrůznější redukce a adaptéry.

Produkty

Herní kabely, adaptéry a nabíječky

Stane se, že součástí balení konzole nejsou všechny kabely, které potřebujete, abyste ji zapojili ke své televizi nebo monitoru (HDMI  > VGA, HDMI > USB C). Třeba proto, že vám chybí ten správný port a potřebujete redukci. Nebo si chcete zahrát konzolovou hru tak, jak jste zvyklí z PC, tedy s klávesnicí a myší. S kabelem Genesis Tin 200 žádný problém. 

Oblíbené v naší nabídce jsou také nabíječky na herní ovladače a gamepady, ale také bezdrátové myšiherní sluchátka. Ve speciálních stojáncích nabijete hned několik ovladačů najednou a nejrychleji, jak to jen jde. Nabíječka, do které ovladač zapadne jako klíč do zámku, vám navíc poslouží jako místo, kam gamepad vždycky odložíte, až dohrajete. Pak ho vždycky vytáhnete naplno nabitý.

U nás najdete herní kabely, adaptéry a nabíječky pro stolní počítače i aktuální herní konzole včetně PlayStation 5, Xbox Series XNintendo Switch. Vždy si ale dobře zkontrolujte, pro který systém je která kabeláž určená. Nabíječka na Xbox nebude pasovat na PlayStation a naopak.