Acer CB242Y UM.QB2EE.001 černý


Úhlopříčka ("): 23.8 ", Počet HDMI portů: 1, Rozlišení displeje (px): 1920x1080, Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 75, Zobrazovací technologie: IPS,


Cena 4 489 Kč

44,89 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Acer CB242Y UM.QB2EE.001 je skvěle zpracovaný monitor, který vás uchvátí svým perfektním obrazem. O produkci pěkného obrazu se stará 23,5" IPS panel. Jeho rozlišení je FullHD 1 920 × 1 080 pixelů s obnovovací frekvencí 75 Hz. Monitor je vybaven LED podsvícením, jeho odezva je 1 m, maximální hodnota jasu je 250 cd/m2 a kontrastní poměr 100M : 1. Ve výbavě monitoru se nachází podpora AMD Radeon FreeSync. Nechybí ani technologie šetřící váš zrak, jako je FlickerLess, BlueLightFilter, LowDimming a ComfyView. Součástí jsou také dva 2 W reproduktory. Konektorová výbava obsahuje HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 a VGA. Výhodou je i možnost nastavení náklonu monitoru, jeho výšky i otočení.

Nádherně barevný obraz

Acer CB242Y UM.QB2EE.001 nadchne svým krásným obrazem, který nabídne bohaté a krásné barvy. Vybaven je IPS panelem s úhlopříčkou 23,5" a rozlišením FullHD (1 920 × 1 080 pixelů). IPS panel obecně vyniká skvělými pozorovacími úhly, které dosahují 178° vertikálně i horizontálně a nádhernými barvami, které působí realisticky. Jinak tomu není ani v případě tohoto monitoru, který nabídne i 8bitovou barevnou hloubku a je tak schopen zobrazit 16,7 milionů barev.

Moderní zpracování

K pěknému obrazu se přidává také elegantní design s miniaturními rámečky kolem displeje. Monitor se tak stane zároveň perfektním doplňkem vaší pracovny nebo kanceláře. Díky tenkým rámečků můžete pohodlně využívat i více monitorů vedle sebe s miniaturním přechodem.

Flexibilní stojan

Pro maximální pohodlí vybavil výrobce monitor Acer CB242Y UM.QB2EE.001 důmyslně zpracovaným stojanem, který vám umožní přizpůsobit si polohu monitoru podle vašich požadavků. Umožní vám nastavit jeho náklon od -5° do 35°, dále jeho výšku a jeho otočení, díky přítomnosti pivotu. Stojan také skvěle doplňuje design monitoru a svou kruhovou podstavou zajistí monitoru i skvělou stabilitu. 

Radeon FreeSync™

Další užitečnou funkcionalitou monitoru Acer Nitro XV273X UM.HX3EE.X01 je podpora Radeon FreeSync™. Tato technologie má za úkol zajistit maximální plynulost obrazu a zabránit vzniku anomálií a obrazových nedokonalostí, který by mohly narušovat váš požitek ze hry. Radeon FreeSync™ srovnává snímkovou frekvenci monitoru s výstupem grafické karty. Tím dojde i ke snížení odezvy. 

Šetří váš zrak

Při vývoji tohoto monitoru myslel výrobce i na zrak uživatelů. Monitor disponuje několika technologiemi, které mají za úkol snížit zátěž očí, čímž se prodlouží doba, kterou můžete strávit u počítače. Disponuje technologií BlueLightFilter. Tato technologie vhodnou úpravou nastavení zajistí, že bude monitor emitovat méně modrého světla, které působí nepříznivě pro naše oči. Další technologií je Flickerless, tato má za úkol eliminovat problikávání obrazu. Matná povrchová úprava ComfyView zajistí, že bude displej odrážet minimum okolního světla, čím také přispěje ke snížení zátěže očí během práce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 23.8 "
Počet HDMI portů 1
Rozlišení displeje (px) 1920x1080
Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 75
Zobrazovací technologie IPS

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Acer CB242Y UM.QB2EE.001 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno