Acer CB242Y UM.QB2EE.001 černý

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 37,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Acer CB242Y UM.QB2EE.001 je skvěle zpracovaný monitor, který vás uchvátí svým perfektním obrazem. O produkci pěkného obrazu se stará 23,5" IPS panel. Jeho rozlišení je FullHD 1920x1080 pixelů s obnovovací frekvencí 75 Hz. Monitor je vybavený LED podsvícením, jeho odezva je 1m, maximální hodnota jasu je 250 cd/m2 a kontrastní poměr 100M:1. Ve výbavě monitoru se nachází podpora AMD Radeon FreeSync. Nechybí ani technologie šetřící váš zrak jako je FlickerLess, BlueLightFilter, LowDimming a ComfyView. Součástí jsou také dva 2W reproduktory. Konektorová výbava obsahuje HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 a VGA. Výhodou je i možnost nastavení náklonu monitoru, jeho výšky i otočení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nádherně barevný obraz

Acer CB242Y UM.QB2EE.001 nadchne svým krásným obrazem, který nabídne bohaté a krásné barvy. Vybavený je IPS panelem s úhlopříčkou 23,5" a rozlišením FullHD (1920x1080 pixelů). IPS panel obecně vyniká skvělými pozorovacími úhly, které dosahují 178° vertikální i horizontálně a nádhernými barvami, které působí realisticky. Jinak tomu není ani v případě tohoto monitoru, který nabídne i 8bitovou barevnou hloubku a je tak schopný zobrazit 16,7 milionů barev.

Moderní zpracování

K pěknému obrazu se přidává také elegantní design s miniaturními rámečky kolem displeje. Monitor se tak stane zároveň perfektním doplňkem vaší pracovny nebo kanceláře. Díky tenkým rámečků můžete pohodlně využívat i více monitorů vedle sebe s miniaturním přechodem.

Flexibilní stojan

Pro maximální pohodlí vybavil výrobce monitor Acer CB242Y UM.QB2EE.001 důmyslně zpracovaným stojanem, který vám umožní si přizpůsobit polohu monitoru podle vašich požadavků. Umožní vám nastavit jeho náklon od -5° do 35°, dále jeho výšku a také jeho otočení, díky přítomnosti pivotu. Stojan také skvěle doplňuje design monitoru a svou kruhovou podstavou zajistí monitoru i skvělou stabilitu. 

Radeon FreeSync™

Další užitečnou funkcionalitou monitoru Acer Nitro XV273X UM.HX3EE.X01 je podpora Radeon FreeSync™. Tato technologie má za úkol zajistit maximální plynulost obrazu a zabránit vzniku anomálií a obrazových nedokonalostí, který by mohly narušovat váš požitek ze hry. Radeon FreeSync™ srovnává snímkovou frekvenci monitoru s výstupem grafické karty. Tím dojde i ke snížení odezvy. 

Šetří váš zrak

Při vývoji tohoto monitoru myslel výrobce i na zrak uživatelů. Monitor disponuje několika technologiemi, které mají za úkol snížit zátěž očí, čímž se prodlouží doba, kterou můžete strávit u počítače. Disponuje technologií BlueLightFilter. Tato technologie vhodnou úpravou nastavení zajistí, že bude monitor emitovat méně modrého světla, které působí nepříznivě pro naše oči. Další technologií je Flickerless, tato má za úkol eliminovat problikávání obrazu. Matná povrchová úprava ComfyView zajistí, že bude displej odrážet minimu okolního světla, čím také přispěje ke snížení zátěže očí během práce.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 23,8 "
  • Počet HDMI portů 1
  • Rozlišení displeje (px) 1920x1080
  • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 75
  • Zobrazovací technologie IPS

Další vlastnosti

Značka: Acer
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 23,8 "
? Rozlišení displeje (px): 1920x1080
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 75
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 1
? Počet VGA portů: 1
? Počet DisplayPort výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 541 mm
Výška: 526 mm
Délka: 217 mm
Hmotnost: 5,9 Kg

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ano

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 33 W

Další parametry

Zobrazovací technologie: IPS
Povrch displeje: matný
Technologie bez blikání: Ano
Filtr modrýho světla: Ano
Nastavení sklonu: Ano
Pivot: Ano

Ostatní

Kód produktu: UM.QB2EE.001

Všechny parametry

Recenze Acer CB242Y UM.QB2EE.001 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Acer CB242Y UM.QB2EE.001 černý