AB CryptoBox 650HD

Zobrazit

Wi-Fi: Ne, USB port: Ano, Podporované video formáty: VC-1, MPEG2, H.264, MPEG1, MPEG4, DivX, PVR: Ano, Ethernet / LAN připojení: Ano, Typ signálu: DVB-S2, HDMI port: Ano Více info

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

5 nákup

Zobrazit 7 recenzí

Popis produktu

Digitální přijímač AB Cryptobox 650HD kombinuje možnosti současného receiveru a multimediálního přehrávače a tak poskytne vždy dostatek zábavy. Video přijímá ve FullHD kvalitě a tak si ho vždy maximálně vychutnáte a to dokonce i na tabletech pomocí streamování. Kromě toho si připojíte i své disky pomocí USB vstupu a tak si budete moci prohlédnout své oblíbené filmy bez narušení kvality. S funkcí Timeshift se vám nestane, že byste zmeškali jakýkoli program, protože si ho buď přímo nahrajete celý, nebo jen jeho část. S panelem X-třes dostanete ještě více zábavy, protože s ním můžete například hrát hry na televizoru.

Přijímač pro pohodlné sledování v domácnosti

Domácí přijímač AB Cryptobox 650HD kombinuje výhody digitálního receiveru a multimediálního přehrávače, takže se určitě ve vašem obývacím pokoji nudit nebudete. Poskytne vám skvělou kvalitu, kterou si budete moci užít a jeho množství funkcí vám poskytne zábavu i mimo sledování obyčejných programů, kterých si dopřejete dostatek, díky jeho rozlehlé čtečce karet. Oproti předešlé verzi má vylepšený firmware, takže pracuje ještě rychleji, ale jeho instalace i obsluha při tom zůstala maximálně jednoduchá, takže ho stačí přivést domů, zapojit a vychutnávat si sledování vašich programů.

Prijímač pre pohodlné sledovanie v domácnosti - AB CRYPTOBOX 650HD, sat. prijímač

Připojení a streamování

Zařízení budete moci připojit více způsoby a tak se nemusíte bát, že byste ho nepřipojili ke svému televizoru. Disponuje totiž SCART i HDMI výstupy pro starší i novější modely a navíc je zde i USB vstup. Kromě toho můžete streamovat video na vaše Android zařízení díky praktické funkci IPVT.

Pripojenie a streamovanie - AB CRYPTOBOX 650HD, sat. prijímač

Tuner

Receiver AB Cryptobox 650HD pracuje pomocí digitálního DVB-S tuneru, se kterým dostanete obraz ve vysoké kvalitě, to až FullHD s plným rozlišením. Takto si na něm opravdu vychutnáte váš obsah a vždy se vám stane více než příjemným. Navíc umožní i čtení většiny současných karet, takže si budete moci dopřát i dostatek programů, ze kterých si vždy vyberete mezi filmy, seriály, dokumenty nebo různými show.

Tuner - AB CRYPTOBOX 650HD, sat. prijímač

Timeshift

S touto službou se již více nemusíte bát, že byste zmeškali část z některého vašeho oblíbeného programu, protože díky ní si můžete bez problému odskočit a obraz znovu posunout a vrátit. Stejně můžete program i nahrávat a prohlédnout si ho později.

X-třes

Panel vám nabídne další funkce, při kterých se nebudete nudit a budete stále v obraze. Obsahuje totiž předpověď počasí, přehled o peněžních kurzech, aplikaci pro obnovení vašich souborů z USB klíčů nebo externích disků a dokonce si můžete zahrát hry přímo na vaší televizní obrazovce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
USB port Ano
Podporované video formáty VC-1, MPEG2, H.264, MPEG1, MPEG4, DivX
PVR Ano
Ethernet / LAN připojení Ano
Typ signálu DVB-S2
HDMI port Ano

Hodnocení

5,0 / 5

7 recenzí AB CryptoBox 650HD

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jiří

29. 10. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoJan

11. 7. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Funguje bez problémů, můžu doporučit


Jiří

15. 3. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Malý, jednoduchý na obsluhu. Umí vše, co se od něj očekává.


Ivo

19. 1. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno