AARK Carbonator II Copper (měděný)


Značka: Aarke, Počet kusů v balení: 1 Kus, Materiál: nerez,


Cena 5 990 Kč

59,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Výrobník sody AARKE Carbonator II Copperl přináší propracovaný švédský design, kompaktní konstrukci z nerezové oceli a elegantní tvar přímo do vaší kuchyně. Vyměňte balenou vodu za čerstvou - doma připravenou ve stylovém sódovníku. K provozu vám postačí CO2 bombička. Jednoduchá příprava sestává z naplnění láhve vodou, upevnění do přístroje, otočení pákou a vychutnávání si lahodné perlivé vody. Jedinečný bezpečnostní systém se skládá ze 3 nezávislých pojistných ventilů. Součástí zařízení je PET láhev s využitelným objemem 0,8 litru.

AARKE Carbonator II Copper

 • Vyroben z leštěné nerezové oceli
 • Snadné používání
 • Láhev s využitelným objemem 0,8 litru bez obsahu BPA v balení
 • Možnost dokoupení náhradních lahví
 • Bezpečnostní systém skládající se ze 3 nezávislých pojistných ventilů
 • Neobsahuje bombičku CO2
 • Barva: měděná

Výrobník sody z nerezové oceli

AARKE Carbonator II je první sódovkovač na světě vyrobený z nerezové oceli. Designově propracovaný švédský výrobník sody v měděném barevném provedení, je navzdory své kompaktní konstrukci a elegantnímu tvaru vybaven jedinečným bezpečnostním systémem skládajícím se ze tří nezávislých pojistných ventilů.

Kompatibilita

Výrobník sody AARKE Carbonator II je kompatibilní s CO2 bombičkami od Sodastream, AGA, Linde a dalšími jinými 425g 60l bombičkami schválenými pro použití do výrobníků sody (kromě Austrálie a N. Zélandu, kde se používá jiný závit).

Nemůže to už být jednodušší

Příprava domácí perlivé vody nebyla nikdy tak jednoduchá a elegantní. AARKE Carbonator II je celý vyroben z nerezové oceli, je štíhlý a vysoký, čímž v kuchyni zabírá málo místa. Naopak se na mnoho let stane ozdobou vaší kuchyňské linky. Velkou předností je jeho jednoduché ovládání - naplníte láhev vodou, upevníte do přístroje, otočíte pákou a hotovo.

Jak na to?

 • láhev naplňte vodou až po vyznačenou rysku
 • vždy používejte čerstvou neochucenú vodu
 • voda může mít jakoukoliv teplotu, doporučuje se však vychlazená, protože její nasycení probíhá snadněji
 • pak láhev pevně našroubujte do přístroje a otočte pákou směrem dolů
 • následuje přibližně dvousekundový proces sycení (v závislosti na množství CO2 v bombičce), uslyšíte sycení a potom uvolněte páku

Tip: Pokud máte rádi vodu více perlivou, můžete tento proces zopakovat vícekrát - tedy jedním stiskem docílíte jemně perlivou vodu, dvojitým stiskem středně perlivou a trojitým stisknutím silně perlivou.

Nápoj dle vaší chuti

Jednoduše odšroubujte láhev ze zařízení a vychutnávejte si lahodnou chuť perlivé vody. Pokud chcete vodu ochutit oblíbeným sirupem, udělejte to v jiné obyčejné láhvi nebo a poháru.

 • Láhev AARKE používejte pouze na výrobu a uchovávání čisté perlivé vody.

Jak funguje?

Žádné baterie a žádné napájecí kabely nejsou potřeba. Přístroj pohání bombička s CO2, která sytí vodu v láhvi. Bombička s CO2 není součástí balení a je třeba ji zakoupit samostatně. Jako nejdostupnější varianta jsou doporučené bombičky Sodastream. Pro lepší komfort je vhodné si pořídit dvě bombičky, abyste nemuseli spěchat s naplněním, pokud jednu z nich vyprázdníte.

Potřebujete více lahví?

Každé balení přístroje obsahuje jednu z plastových lahví. Samozřejmě máte možnost si láhve dokoupit i samostatně.

 • Láhve obsahují datum expirace a nejsou určeny do myčky.

Přispějte i vy ke zlepšení životního prostředí

Každou minutu se na celém světě prodá milion plastových lahví. Pouze 9% z nich je recyklovaných. Zbytek končí v oceánech nebo na skládkách. Jedna láhev AARKE může nahradit tisíce jednorázových plastových lahví. Pokud tedy pravidelně pijete perlivou vodu, přístroj AARKE vám pomůže výrazně snížit produkci plastového odpadu vaší domácnosti.

O značce AARK

AARKE znamená "každodenní" v jižní saamčine - jazyku, kterým hovoří v současnosti jen asi 500 lidí na severu Švédska. Značka AARKE byla založena dvěma průmyslovými designéry, Jonasem Grothem a Carlem Ljunghem, s cílem navrhovat, vyrábět a prodávat prémiové domácí spotřebiče, tedy kategorii, která byla komunitou designérů dlouho ignorována. První výrobek, výrobník sody AARKE Carbonator, byl uveden na trh v roce 2016.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Aarke
Počet kusů v balení 1 Kus
Materiál nerez

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AARK Carbonator II Copper (měděný)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno