A4Tech Bloody S98 Aviator CZ/SK zelená


Klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: CZ/SK, Provedení: Kabelové, USB, zelená. Více info


Cena 2 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 25 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Drátová mechanická herní klávesnice A4Tech Bloody S98 Aviator v dravém zeleno-šedém provedení pro profesionální i amatérské hráče s RGB podsvícením se stane nedílnou součástí vaší herní sestavy.

Dravý společník ve světě her

Herní klávesnice A4Tech Bloody S98 Aviator je navržena s ohledem na náruživé hráče. Ať už máte hraní her jako volnočasový koníček, nebo jste profesionální hráč videoher, toto příslušenství si vás získá a stane se skvělým společníkem napříč herním světem. Zařízení v zeleno-šedém provedení se bude vyjímat jako praktický panáček v každé počítačové sestavě. Design doplňuje RGB podsvícení a zvýraznění kláves, jehož intenzitu lze nastavit podle preferencí. Podsvícení má deset přednastavených RGB efektů (dynamic, vivid, rainbow, keystroke, ripple, meteor, waterwall, solid, cycle a wave).

Krvavé přepínače BMLS

Robustní konstrukce zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Výjimečně kvalitní spínače BMLS zvládnou až 50 milionů stisknutí. Kromě vysokého výkonu zajišťují komfort a praktičnost při používání. Spínače mají speciálně vyladěný aktivační bod a aktivační sílu přinášející hráčům neobvyklou rychlost a výjimečný pocit ze hry. Díky plně mechanickým klávesám a funkci N-key Rollover si užijete přesné stisky s dobou odezvy 1 ms. K dispozici je CZ/SK lokalizace a kompletní provedení včetně numerické části.

Zaručený výkon

A4Tech Bloody S98 Aviator je dokonalým nástrojem pro všechny vášnivé hráče a náročné uživatele. Přináší prvotřídní výkon, potřebnou rychlost a pohodlí do vaší herní sestavy pro každodenní používání i dlouhé herní maratony. To znamená, že budete vždy o krok napřed před svými soupeři, bez ohledu na herní žánr. Příslušenství se připojuje prostřednictvím konektoru USB s kabelem o délce 1,8 metru. Je kompatibilní s operačními systémy Windows 7, 8, 8.1, 10 a 11.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Programovateľné klávesy Ano
Lokalizace klávesnice CZ/SK

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí A4Tech Bloody S98 Aviator CZ/SK zelená

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi