Televize Thomson 4K (Ultra HD)

Kdo dnes nemá 4K Ultra HD, jako by nebyl. A není tedy divu, že modely s UHD rozlišením najdete i v portfoliu značky Thomson. Kromě bohatší palety barev nebo plynulejšího a ostřejšího obrazu můžou 4K televize Thomson nabídnout i atraktivní poměr ceny a výkonu. A to se počítá!

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

4K Ultra HD
Typ rozlišení

Zobrazujeme 0 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Proč vsadit na 4K televizi?

Proč jít do rozlišení 4K? Protože je 4× jemnější než jeho předchůdce Full HD. To znamená více barev, více detailů a věrnější obraz, ve kterém vám neunikne žádný detail. V 4K neboli Ultra HD dnes seženete většinu nových filmů a seriálů, na lepší rozlišení zároveň postupně přecházejí i televizní kanály. 

Televizní ráj přivoláte jediným kouzelným tlačítkem

Chytré televize mají za ušima a sledování filmů, seriálů a dalších materiálů vám dokáží maximálně zpříjemnit a zjednodušit. To nejlepší rozlišení oceníte také při sledování videí na YouTube a videoték jako Netflix nebo HBO GO. A to vůbec nemluvíme o videohrách na nejnovějším Xboxu nebo Playstationu a super herním zážitku, který přináší 4K televize.

Některé smart televize pak umí rozlišení do 4K dopočítat i z nižšího rozlišení Full HD, takže si užijete i filmy v původně nižší kvalitě. Až u diváckého zážitku budete výskat radostí, nezapomeňte si nejprve televizi pořádně připevnit pomocí držáku na tv, se kterým bude váš nový elektronický člen rodiny v bezpečí.