4K TV Zobrazit popis

Až čtyřnásobný počet detailů oproti rozlišení Full HD. Proč se spokojit s něčím průměrným, když můžete mít to nejlepší? 4K televize vám nabídnou opravdovou podívanou. Velmi ostrý a maximálně plynulý obraz, bohatší spektrum barev a možnost posadit se až přímo před televizi, aniž by se vám obraz rozpadl na jednotlivé body. To jsou ve zkratce 4K televize.

Smart ?

Typ rozlišení ?

Wi-Fi ?

Počet HDMI portů ?

Duální tuner

Výška

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Produkty

4K rozlišení pro ještě lepší zážitek z filmu

8 294 400 pixelů. To je rozlišení 4K vyjádřené číslem. 3840 x 2160 pixelů, které dohromady tvoří ostrý a plynulý obraz s krásnými a přirozenými barvami. Není divu, že rozlišení 4K Ultra HD postupně z regálů obchodů vytlačuje dosavadní standard Full HD.

Neobstojí už ani argument, že obsahu ve 4K není mnoho. Naopak. Videotéka Netflix nebo videoplatforma YouTube ho nabízejí ve velkém množství. Smart televize si navíc dokážou obraz do rozlišení 4K velmi často dopočítat právě z rozlišení Full HD.

4K Ultra HD televize nabízí Samsung, LG i další

Nabídka 4K televizí je široká. A velikou měrou k ní přispívají 4K televize LG, Ultra HD TV Samsung nebo 4K televize Sony. Co se týká technologií, pak převažují LED TV, QLED a OLED.

A když už 4K televize nabízejí takové rozlišení, je nasnadě, že jsou vybavené i smart funkcemi, můžete je připojit k Wi-Fi nebo propojit s hlasovým asistentem.