Samsung Smart Monitor M5 32" bílý


Monitor, rovná, 32 ", VA, 1920x1080 px, Jas 250 cd/m2, Kontrast: 3000 : 1, HDR, Doba odezvy 4 ms, 60 Hz, Vestavěné reproduktory, HDMI. Více info


Cena 5 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 60 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Díky rozlišení 1920 × 1080 px a poměru stran 16 : 9 se 32" Samsung Smart Monitor M5 v mnoha ohledech podobá chytrému televizoru. Je vybaven funkcemi Adaptive Picture a Adaptive Sound.

32" Samsung Smart Monitor M5 

Na monitoru Samsung Smart Monitor M5 najdete místo pro práci i zábavu. Sledujte obsah, pracujte a chatujte na chytrém monitoru bez připojení samostatného počítače. Uspořádejte si aplikace podle nálady a užívejte si pohodlné videohovory. Díky aplikacím se vaše produktivita mnohonásobně zvýší, protože vše potřebné najdete na jednom místě. Monitor s úhlopříčkou 32" disponuje vlastním operačním systémem Tizen.

Jako Smart TV

Na své si přijdou i fanoušci streamovacích služeb. Bez problémů můžete přistupovat k YouTube nebo Netflixu. Platformy můžete bez problémů procházet po připojení k Wi-Fi síti. Samusng TV Plus také poskytuje bezplatný živý obsah na vyžádání – i bez registrace. Univerzální průvodce bere v úvahu nabídku a na základě vašich preferencí vám doporučuje personalizovaný obsah. Nápad, který šetří čas.

Bez počítače

Výhodou monitoru je, že jej umíte používat bez počítače. Veškerý obsah, který je součástí vaší každodenní práce nebo pracovních plánů, můžete zpracovávat bez stolního počítače. Vyzkoušejte si pracovní režim Workmode se vzdáleným přístupem k počítači. Společnost Samsung propojuje monitor s mobilními zařízeními pomocí funkce Samsung DeX. Bezproblémová práce v Office 365 není výjimkou.

Rozbočovač IoT

Samsung má v rukávu další překvapení. Pokud používáte ovládání spotřebičů pomocí systému SmartThings, nový monitor také bez problémů vytvoří domácí řídicí centrum. Pomocí rozbočovače IoT Hub zhasnete světla, zahájíte den vytažením žaluzií a večerní idylku dokončíte nastavením teploty na termostatu. Zařízení Smart Monitor vám poskytne tolik potřebné pohodlí. Stejně dobře funguje i po připojení k mobilním zařízením, takže si můžete vychutnat svůj oblíbený obsah z Androidu, iPhonu, iPadu i Macu - to vše díky funkci AirPlay.

Adaptivní obraz

Společnost Samsung myslí jak na pracovníky pracující ve dne, tak na pracovníky pracující v noci. Protože vaše oči budou v kteroukoli denní dobu ponořeny do prvotřídního obrazu. Výhodou adaptivního obrazu je detekce okolního světla pomocí senzoru, který automaticky upravuje jas. I za denního světla budou tmavé scény tmavé. A už nebudete mhouřit oči.

Adaptivní zvuk

Vestavěné reproduktory vám zprostředkují realistický zvuk. Funkce Adaptive Sound upravuje zvuk podle typu obsahu, takže se zvuk v místnosti zjemní a přizpůsobí se všem uživatelům v blízkosti monitoru.

Automatické přepínání zdrojů

Díky automatickému přepínání zdrojů monitor okamžitě identifikuje nově připojená zařízení. Co to pro vás znamená? Už žádné hledání správného vstupu ve výběru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 32 "
Rozlišení displeje (px) 1920x1080
Vestavěné reproduktory Ano
Integrovaný TV tuner Ne
Technologie bez blikání Ano
Filtr modrého světla Ano
USB-C napájení Ne
Odezva (ms) 4
G-Sync Ne
USB-C Power Delivery Ne
Zobrazovací technologie VA

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Smart Monitor M5 32" bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi