1More Stylish True Wireless E1026BT černá

Výprodej - 43 %

Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,


Cena 888 Kč

Sleva 43% z původní cena: 1 549 Kč Zobraziť nápovědu

8,88 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka do uší 1More Stylish True Wireless E1026BT v černém provedení s kovovým povrchem jsou zcela bez drátů, takže budete cítit svobodu při pohybu či během sportu, bez obětování kvality zvuku. Jsou malá a lehká, ale přesto poskytují čistou a bohatou reprodukci plynoucí z vodiče o průměru 7 mm s titanovou kompozitní membránou. Stabilní a rychlý bezdrátový přenos pořídí technologie Bluetooth v4.2 a o kvalitní telefonní hovory se postará inovativní technologie DSP (pro potlačení okolního hluku) a mikrofon MEMS. Optimalizovaná baterie poskytne 2,5 hodiny nepřetržitého přehrávání/hovoru na jedno nabití a s dobíjecím pouzdrem lze tuto dobu prodloužit až na 8,5 hodiny.

Úplná svoboda a výjimečný zvuk

Zcela bezdrátový design vám umožní poslouchat oblíbenou hudbu bez omezení. Vychutnejte si vynikající kvalitu zvuku a bezproblémovou funkčnost s jakýmkoliv zařízením s podporou Bluetooth.

Titanový dynamický vodič

Dynamický budič o průměru 7 mm s titanovou kompozitní membránou, určený pro kompaktní sluchátka, vyvažuje silné basy a vynikající detaily. Reprodukuje křišťálově čistý zvuk v ultra kompaktním provedení pro vyšší účinnost.

ENC mikrofonní technologie

Technologie DSP pro potlačení okolního hluku poskytuje křišťálově čistou komunikaci, jakobyste mluvili tváří v tvář, zatímco mikrofon MEMS s vysokou stabilitou eliminuje statické pozadí, takže váš hlas bude slyšet zřetelně.

LDS anténa

Přizpůsobená anténa LDS s laserovým tvarem na vnitřní straně sluchátka je navržena tak, aby zajišťovala plynulé spojení s hudbou a telefonními hovory v důsledku menšího rušení a přenosu signálu.

Dva režimy spojení Bluetooth

Využijte standardní párování Bluetooth s oběma sluchátky pro dokonalý zážitek z poslechu hudby nebo jednoduché párování se správným sluchátkem vhodné pro telefonní hovory.

Perfektní ergonomika

Lehké klapky do uší se 45° šikmými tryskami přirozeně leží v ušních kanálcích, aby pevně držely i při delším používání. Silikonový háček zase poskytuje stabilnější uchycení, když jste na cestách.

Klíčové vlastnosti

  • Skutečný bezdrátový design pro úplnou svobodu

  • Technologie environmentálního potlačení hluku DSP

  • Dynamický ovladač s titanovou kompozitní membránou

  • Multifunkční tlačítko pro ovládání skladeb a telefonních hovorů

  • Elegantní kovový povrch

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí 1More Stylish True Wireless E1026BT černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno